Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Bezpieczne wakacje

20 czerwca 2024, 10:00
Gmina Bytów wraz służbami ratowniczymi organizują spotkanie prewencyjno-profilaktyczne "Bezpieczne wakacje nad wodą", które odbędzie się w czwartek, 20 czerwca 2024 r. o 10:00 na kąpielisku nad jeziorem Jeleń. Zmiana terminu ze względu na niepewną pogodę.
Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Będzie to czas odpoczynku, relaksu i zabawy, ale także sytuacji, w których grozi niebezpieczeństwo. Celem akcji "Bezpieczne wakacje nad wodą" jest zapoznanie zwłaszcza młodzieży szkolnej z zasadami bezpieczeństwa nad akwenami wodnymi oraz zasadami zachowania w nagłych wypadkach, tak by po przerwie wakacyjnej wrócili bezpiecznie do szkoły.

W programie wydarzenia:
– akcja ratownicza na wodzie (ratowanie osoby poszkodowanej z wody przez Straż Pożarną, WOPR i Policję, akcja medyczna na plaży przez Ratowników Medycznych ze Szpitala Powiatu Bytowskiego);
– festyn profilaktyczny: promocja zawodu policjanta, profilaktyki alkoholowej, bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznych wakacji, możliwość obejrzenia radiowozu i motocykla policyjnego, karetki pogotowia, samochodu strażackiego, nauka resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
 

Liczba odwiedzin: 720
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij