Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Burmistrz wręczył małżonkom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

19 kwietnia 2024
We wtorek, 16 kwietnia 2024 r. w sali ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bytowie odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której uhonorowano 2 pary za ich długotrwałe pożycie małżeńskie.
Złote Gody świętowali jubilaci: Maria i Jan Klasa z Pomyska Wielkiego oraz Irena i Jerzy Szwichtenberg z Świerkówka.

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego przywitała pary i złożyła życzenia. Następnie burmistrz Bytowa Ryszard Sylka osobiście wręczył każdej z par odznaczenia, kwiaty oraz pamiątkowy album. Wyraził słowa uznania za ich wyjątkową miłość i poświęcenie oraz złożył serdeczne gratulacje, ciesząc się z ich sukcesów. To wydarzenie pokazuje, że miłość jest najważniejsza, a długotrwałe małżeństwo to prawdziwy skarb. Dla zaproszonych gości był to niezwykły dzień, pełen wzruszeń.
 

Liczba odwiedzin: 818
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij