Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
4 elektryczne hulajnogi - powiększ

Elektryczne hulajnogi znikają z Bytowa

11 czerwca 2024
E-hulajnogi TIER, które można było wypożyczać dzięki zainstalowanej na smartfonie aplikacji pojawiły się w naszym mieście po zimowej przerwie w kwietniu.
Firma TIER informuje, że z powodu obecnego braku podwykonawcy, usługi hulajnóg elektrycznych w mieście Bytów zostają tymczasowo zamknięte. Jednocześnie przepraszają za wszelkie niedogodności i dziękują za zrozumienie.

To, czy hulajnogi wrócą do Bytowa zależy, od tego, czy znajdzie się nowy lokalny partner, który będzie odpowiedzialny za ich rozmieszczanie i utrzymanie porządku na terenie miasta oraz okolicznych miejscowości: Rzepnicy, Pomysku Wielkim, Dąbiu, Mądrzechowie, Udorpiu i Świątkowie.

Wdrożenie systemu było dla gminy bezkosztowe.

Liczba odwiedzin: 1101
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Nimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij