Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Cienie osób trenujących różne dyscypliny sportowe - powiększ

Konkurs z zakresu rozwoju sportu w Gminie Bytów

17 listopada 2023
Burmistrz Bytowa informuje, że został ogłoszony Konkurs projektów na wsparcie wykonania zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu w Gminie Bytów w 2024 r. na nw. zadania:
  1. Popularyzacja sportu poprzez organizację lokalnych i ponadlokalnych imprez sportowych w tym: organizacja zawodów, rozgrywek piłkarskich, turniejów, mistrzostw, zlotów, igrzysk sportowych.
  2. Prowadzenie szkoleń sportowych w różnych dyscyplinach sportu, przygotowanie zawodników do rywalizacji sportowej, w tym osób niepełnosprawnych.
  3. Udział w zawodach w ramach współzawodnictwa sportowego.
Uprawnienie do uczestnictwa w konkursie przysługuje podmiotom, o których mowa w art. 3 oraz art. 4 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie nie należącym do sektora finansów publicznych i niedziałającym w celu osiągnięcia zysku, w tym kluby sportowe funkcjonujące w formie spółki prawa handlowego, które na terenie Gminy Bytów prowadzą działalność sportową.
 
Termin składania projektów – 05.12.2023 r. do godz. 15:00.

Ogłoszenie o konkursie oraz formularz.

Liczba odwiedzin: 445
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij