Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
podsumowanie 2 kwartału 2024 - powiększ

Program Czyste Powietrze w gminie Bytów w liczbach - II kwartał 2024

9 lipca 2024
Statystyka Programu Czyste Powietrze w gminie Bytów - stan na dzień 30.06.2024 r.
Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie 542
Liczba zrealizowanych przedsięwzięć 263
Kwota wypłaconych dotacji 6 413 217,74 zł

Czyste Powietrze to rządowy program priorytetowy, który oferuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy tj.: węzeł cieplny, pompa ciepła, kocioł gazowy kondensacyjny, kocioł olejowy, ogrzewanie elektryczne, kocioł na paliwo stałe spełniający określone wymagania. Dofinansowanie można pozyskać również na przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku oraz montaż odnawialnych źródeł energii OZE.

Więcej informacji na temat programu Czyste Powietrze znajduje się pod linkiem (https://czystepowietrze.gov.pl/)

W Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie (ul. Podzamcze 34, 77-100 Bytów, parter, sala nr 12) na zlecenie Urzędu Miejskiego w Bytowie działa punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste powietrze”.
Działalność punktu odbywa się w systemie hybrydowym (stacjonarnie oraz telefonicznie) w dniach ustalonych w harmonogramie prowadzonej działalności. Obowiązujący aktualny harmonogram obsługi zainteresowanych pod linkiem (https://www.bytow.com.pl/Punkt-konsultacyjno-informacyjny-progr,743,9727) oraz w załącznikach do pobrania.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 258
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij