Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rondo Miasta Markaryd

23 lutego 2024
Zgodnie z uchwałą nr LVIII/505/2023 z dnia 29 marca 2023 Rada Miejska w Bytowie nadała nazwę "Rondo Miasta Markaryd" rondu położonemu na skrzyżowaniu ulicy Gen. Józefa Wybickiego w Bytowie.
Oficjalne nadanie nazwy rondu było jednym z punktów programu pobytu delegacji z partnerskiego miasta Markaryd w Szwecji i odbyło się przed południem w piątek, 23 lutego 2024 r.

W wydarzeniu uczestniczyli burmistrz Markaryd Bengt Germundsson z delegacją oraz burmistrz Bytowa Ryszard Sylka. Podczas krótkiej wizyty w Polsce goście zwiedzą najważniejsze atrakcje miasta, wezmą udział w spotkaniu z członkami Bytowskiego Stowarzyszenia Miast Siostrzanych. Goście ze Szwecji obejrzą również wystawę artysty Józefa Chełmowskiego w Muzeum Zachodniokaszubskim.

Więcej informacji na temat współpracy z Markaryd w zakładce.

Liczba odwiedzin: 1099
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij