
Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Dla mieszkańca
- Aktualności
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych sprzed posesji
21 maja 2026
Na terenie Gminy Bytów przeprowadzone zostaną zbiórki odpadów wielkogabarytowych, kompletnego zużytego sprzętu RTV, AGD i zużytych opon samochodowych, rowerowych, motocyklowych.
Odpady należy wystawić do godziny 7:00 rano przed posesjami, przy pojemnikach na odpady, w miejscu widocznym, ułatwiającym dojazd pojazdu specjalistycznego.
Terminy zbiórek odpadów:
09.06.- Niezabyszewo
17.06. Rekowo
23.06. Płotowo, Płotówko
Odbierane będą odpady wytworzone w gospodarstwach domowych:
- opony ciągnikowe, rolnicze, od samochodów ciężarowych
- odpady budowlane
Szczegóły akcji pod numrem telefonu: 59 722 15 15.
Terminy zbiórek odpadów:
09.06.- Niezabyszewo
17.06. Rekowo
23.06. Płotowo, Płotówko
Odbierane będą odpady wytworzone w gospodarstwach domowych:
- kompletne zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne (lodówki, pralki, telewizory, radia, komputery, itd.)
- opony samochodowe z aut osobowych, rowerów, motocykli
- stare meble
- opony ciągnikowe, rolnicze, od samochodów ciężarowych
- odpady budowlane
Szczegóły akcji pod numrem telefonu: 59 722 15 15.






















