Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
liście, zdjęcie przed i po sprzątaniu, treść w artykule
22 września 2023
Zapraszamy osoby indywidualne do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku.


Sprzątanie świata, tekst w artykule, logotypy
22 września 2023
Burmistrz Bytowa serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i gminy Bytów do udziału w akcji pod nazwą „Sprzątanie Świata”.


Zaproszenie do udziału w forum, logotypy, treść w artykule
21 września 2023
Instytut Kaszubski - etnotank.pl, Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku oraz Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bytowie zapraszają na IX Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 29-30 września 2023 r. w Centrum Międzynarodowych Spotkań, przy ul. Szkolnej 4 w Tuchomiu.


Amerykańska flaga, logo organizatorów, treść w artykule
21 września 2023
26 września 2023 r. obchodzimy w Bytowie Dzień Winony. Z tej okazji Biblioteka Miejska w Bytowie zaprasza do udziału w wydarzeniach zarówno dzieci jak i dorosłych.


Autobus na drodze 
19 września 2023
W związku z odbywającym się w Bytowie rajdem Bytowska Gonitwa, Burmistrz Bytowa jako organizator publicznego transportu zbiorowego informuje, iż w dniu 24 września 2023 r. (niedziela) zmianie ulegają kursy na liniach:


19 września 2023
Biblioteka Miejska w Bytowie we współpracy z Urzędem Miejskim w Bytowie oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie zapraszają dzieci w wieku szkolnym do udziału w konkursie "Drzewa - zielone płuca Bytowa".


trening nordicowca
19 września 2023
Zapraszamy wszystkich miłośników nordic walkingu na kolejny otwarty trening, który odbędzie się w niedzielę, 24.09.2023 r. o godz. 9:00.


Plakat Bytowskiej Gonitwy
19 września 2023
Automobilklub Koszaliński zaprasza na 8. Bëtowskô Gòńba, która odbędzie się w niedzielę, 24 września 2023 r.


Spotkanie, flaga UE
18 września 2023
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, podczas którego zwrócona zostanie uwaga na to jak przygotować projekt o dofinansowanie zgodnie z zasadami horyzontalnymi Unii Europejskiej.


Fot. Piotr Połoczański
18 września 2023
Gmina Bytów otrzymała wyróżnienie w 24. edycji konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy w kategorii Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom.


Liczba odwiedzin: 557698
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij