Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

Bytowskie zaduszki

6 listopada 2023, 17:00
W poniedziałek, 6 listopada 2023 r. o godz. 17:00 w Pracowni Orange Biblioteki Miejskiej w Bytowie (I piętro) odbędą się Bytowskie Zaduszki organizowane przez bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
W przyjacielskiej atmosferze i przy odpowiedniej oprawie artystycznej obecni będą wspominać osoby, które już od nas odeszły, ale pozostawiły ślad swojej obecności w Bytowie. Jesteśmy im winni wdzięczną pamięć.

Ewę Tobiasz, komendantkę bytowskiego Hufca Pracy wspominać będzie Katarzyna Wirkus. O Edwardzie Piżewskim, dyrektorze domu dziecka opowie Janina Badowska. Postać Krystyny Benkowskiej z Urzędu Miejskiego w Bytowie przybliży Teresa Cieplik. Opowieściami o Bogdanie Główczewskim, muzyku i nauczycielu w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie podzieli się Anna Gostkowska. Nauczycielkę Krystynę Dubielską przedstawi Jolanta Obracht-Prondzyńska. Organistę Antoniego Kleina wspominać będzie Irena Swiontek Brzezinska.

Muzyczną oprawę zapewnią Ewelina Kluczewska i Dawid Trzeciński, natomiast Jarosław Juchniewicz podzieli się poezją.

Liczba odwiedzin: 1022
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij