Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

Konferencja: Kondycja psychiczna dzieci i młodzieży

25 kwietnia 2024, 11:00
Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Słupsku, Filia w Bytowie zaprasza do udziału w konferencji "Kondycja psychiczna dzieci i młodzieży", która odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. w Bytowie.
Konferencja skierowana jest do wszystkich osób, których praca ogniskuje się wokół problematyki i wsparcia dzieci i młodzieży: pedagogów, psychologów, terapeutów, pracowników socjalnych i pracowników administracji samorządowej.

Podczas konferencji zostaną podjęte tematy związane z rozpoznawaniem i diagnozą omawianej problematyki oraz przedstawieniem lokalnej sieci wsparcia i realnej pomocy instytucjonalnej.

Prosimy o zgłoszenia uczestników na wydarzenie. Prosimy o potwierdzenie udziału do 22.04.2024 r., tel. 59 822 2010 lub filia.bytow@pbp.slupsk.pl

Liczba odwiedzin: 598
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij