Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. DRZEWA - zielone płuca Bytowa

19 września 2023
Biblioteka Miejska w Bytowie we współpracy z Urzędem Miejskim w Bytowie oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie zapraszają dzieci w wieku szkolnym do udziału w konkursie "Drzewa - zielone płuca Bytowa".
Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach:
  • klasy I-II szkół podstawowych z terenu gminy Bytów,
  • klasy III-IV szkół podstawowych z terenu gminy Bytów.
Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, kredka, farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele suche, pastele olejne, collage), wyłącznie formy plastyczne płaskie w formacie A4.

Prace należy dostarczyć w godzinach pracy biblioteki (10:00-18:00). Ostateczny termin składania prac: 6 październik 2023 r. do godz. 18:00.

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni podczas oficjalnego wręczenia nagród w Bibilotece Miejskiej w Bytowie.

Regulamin dostępny jest na stornie internetowej Biblioteki Miejskiej w Bytowie pod linkiem: http://bibliotekabytow.pl/newsy/7/id/1461

Projekt jest dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Liczba odwiedzin: 2339
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij