Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

Parlament Europejski - dlaczego jest ważny i dlaczego warto iść na wybory?

20 maja 2024, 12:00
Biblioteka Miejska w Bytowie zaprasza na spotkanie, pt. Parlament Europejski - dlaczego jest ważny i dlaczego warto iść na wybory?, które odbędzie się w poniedziałek, 20 maja 2024 r. o godz. 12:00.
W spotkaniu będzie uczestniczyła dr Aleksandra Borowicz – ekspertka sieci Team Europe Direct, która opowie o kompetencjach, roli i sposobie funkcjonowania Parlamentu Europejskiego oraz wytłumaczy, jak zagłosować na kandydatów/tki na europosłów 9 czerwca.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i mieszkanki – niezależnie od wieku, wykształcenia i wykonywanego zawodu!


Spotkanie organizowane w ramach projektu „Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej”. Projekt Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce realizowany przez Fundację Civis Polonus.

Liczba odwiedzin: 693
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij