Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Susza


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Susza
27 lipca 2023
Na wniosek burmistrza Bytowa wojewoda pomorski powołał komisję ds. szacowania strat spowodowanych przez suszę.


26 sierpnia 2020
Wnioski o oszacowanie strat spowodowanych przez suszę producenci rolni mogą składać wyłącznie za pomocą publicznej aplikacji – przypomina Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


8 sierpnia 2019
Burmistrz Bytowa informuje, że w związku z raportem Instytutu w Puławach opublikowanym w dniu 5 sierpnia 2019 r. stwierdza się zagrożenie suszą rolniczą na terenie gminy Bytów.


3 października 2018
Urząd Miejski w Bytowie informuje rolników o możliwości odbioru protokołów z szacowania szkód spowodowanych suszą. Protokoły będą niezbędnym załącznikiem do wniosków składanych o pomoc suszową. Wnioski będą przyjmowane przez ARiMR do 31 października 2018 r.


10 września 2018
Producenci rolni, w których gospodarstwach rolnych szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem suszy lub powodzi w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich, powstałe na powierzchni uprawy objęły co najmniej 70% danej uprawy, mogą od 14.09.2018 r. do 28.09.2018 r. składać wnioski o udzielenie pomocy.


26 czerwca 2018
Producenci rolni poszkodowani w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych takich jak susza, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich, poza odszkodowaniami z zakładów ubezpieczeń, mogą ubiegać się w ramach obowiązujących przepisów o:

19 czerwca 2018
Burmistrz Bytowa informuje, że w związku z wystąpieniem na terenie Gminy Bytów niekorzystnego zjawiska atmosferycznego jakim jest susza istnieje możliwość składania wniosków o szacowanie strat w uprawach rolnych.


Liczba odwiedzin: 3973
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij