Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy!

18 września 2023
Gmina Bytów otrzymała wyróżnienie w 24. edycji konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy w kategorii Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom.
Podczas uroczystej gali finałowej, która została zorganizowana 15 września 2023 r. w Olivia Centre w Gdańsku, burmistrz Bytowa Ryszard Sylka wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Bytowie Janem Trederem odebrali medal i pamiątkowy dyplom Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy”.

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy, kategoria Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom przyznawana jest samorządom lokalnym za konsekwentne i systematyczne prowadzenie działań na rzecz rozwoju i wspierania przedsiębiorczości na swoim obszarze, które poprawiają jakość i dostępność usług oferowanych przedsiębiorcom oraz prowadzą działalność edukacyjną w obszarze przedsiębiorczości. Gryf Gospodarczy, to silnie zakorzeniona i dobrze rozpoznawalna na terenie woj. pomorskiego nagroda przyznawana nieprzerwanie od 2000 roku. Jej celem jest promocja koncepcji przedsiębiorczych, wsparcia innowacyjnych i prorozwojowych postaw, które są zbieżne z celami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030.

Zdobycie wyróżnienia Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom to także dowód uznania i zaufania władz województwa.

Gmina dba o postawy przedsiębiorcze już u najmłodszych prowadząc zajęcia w szkołach, organizuje spotkania z przedsiębiorcami, w miarę możliwości inwestuje w infrastrukturę. Działania te zostały wyróżnione przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości, która skupia przedstawicieli regionalnych środowisk gospodarczych oraz pełni rolę doradcy Marszałka Województwa Pomorskiego.

Wśród wyróżnionych w kategorii Lider Innowacji – podkategoria mikro i małe przedsiębiorstwo znalazło się przedsiębiorstwo z Gminy Bytów, firma D&H Innovations Sp. z o.o. Niezabyszewo. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej szczegółów na stronie: https://gospodarka.pomorskie.eu/poznalismy-liderow-pomorskiego-biznesu-wyniki-konkursu-o-nagrode-pomorska-gryf-gospodarczy/
 

Liczba odwiedzin: 261
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Zamknij