Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
1920, rok wymarszu na Bytów
15 maja 2024
Dyrektor Muzeum Zachodniokaszubskiego zaprasza mieszkańców ziemi bytowskiej, nauczycieli, uczniów i wszystkich zainteresowanych do udziału w inscenizacji marszu Kaszubów na Bytów z 1920 r.


Seniorka i senior siedzą na kanapie przed laptopem
14 maja 2024
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji.


murawa
14 maja 2024
W piątek, 10.05.2024 r. dokonano odbioru inwestycji pn. Modernizacja boiska sportowego w m. Gostkowo, gmina Bytów.


Logo Powiatowego Inspektora Weterynarii
14 maja 2024
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bytowie z siedzibą w Miastku, w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epizootyczną związaną z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń u dzików na terenie województwa pomorskiego, organizuje w dniu 24 maja 2024 r. szkolenie dla hodowców trzody chlewnej i mieszkańców w zakresie afrykańskiego pomoru świń.


Biegające dzieci
13 maja 2024
Klub Biegacza "GOCH" Bytów zaprasza dzieci w sobotę, 1 czerwca 2024 r. o godz. 10:00 na stadion lekkoatletyczny w Bytowie, gdzie odbędzie się bieg po zdrowie, radość, energię, upominki i piękne medale, które tego dnia czekać będą na wszystkich uczestników.


Grafiki dyscyplin triathlonowych
13 maja 2024
Po raz pierwszy w historii gminy Bytów odbędzie się triathlon. Trwają zapisy!


Zamek bytowski z lotu ptaka, w chmurach
10 maja 2024
W Bytowie – mieście na Kaszubach, oprócz bogactw środowiska naturalnego i zabytków architektonicznych, jest również ciekawa oferta kulturalno-rekreacyjna.


żółte tło, nordicowiec
10 maja 2024
Zapraszamy wszystkich miłośników nordic walkingu na kolejny otwarty trening, który odbędzie się w niedzielę, 12 maja 2024 r.


Kilka osób na spotkaniu prowadzonym przez mężczyznę
9 maja 2024
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne poświęcone wsparciu z funduszy UE na podnoszenie kwalifikacji.


Kwiatki łowickie, treść w artykule
9 maja 2024
Do 15 maja 2024 r. trwa nabór do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”.


Liczba odwiedzin: 1059430
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij