Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
8 listopada 2016
W dniach 3-4 grudnia 2016 r. (sobota-niedziela) w Bytowie odbędą się wyścigi przełajowe. W tym roku niedzielny wyścig o randze Pucharu Polski będzie IV Memoriałem Marka Cichosza, który mając niespełna 33 lata odszedł do anielskiego peletonu. Jego przyjaciele pamiętając o tak niezwykle koleżeńskim i niepowtarzalnym kolarzu postanowili po raz kolejny zorganizować wyścigi przełajowe, którymi chcą uczcić jego pamięć. Zawody w Bytowie będą dwudniowe.


7 listopada 2016
W Radziechowach na Żywiecczyźnie 5 listopada 2016 r. odbył się IX Maraton Beskidy i II Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim Nordic Walking. W konkurencji Bieg i Nordic Walking udział wzięli zawodnicy Klubu Biegacza „Goch” Bytów.


7 listopada 2016
Aplikacja mobilna Szlaki Zamków Gotyckich doczekała się potężnej aktualizacji, jest teraz grą turystyczną na szlakach kulturowych Pomorza oraz Warmii i Mazur, która jest już dostępna na smartfony i tablety z systemami Android i iOS.


Konkurs piosenek Agnieszki Osieckiej
3 listopada 2016
W sobotę 28 października wychowankowie Jana Steca i Mirosława Zahl wzięli udział w III konkursie lokalnym „W polskiej tonacji, czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej” w Miastku.


2 listopada 2016
Zgodnie z rocznym planem pracy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie w dniu 27 października 2016 r. została przeprowadzona kontrola stanu gotowości operacyjno – technicznej jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Kontrolą zostały objęte wszystkie jednostki OSP z terenu gminy Bytów.


27 października 2016
Z wielkim smutkiem i pokorą przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu 30 października 2016 r. w wieku 72 lat

27 października 2016
Jerzy Barbarowicz, w imieniu Okręgowej Rady Łowieckiej w Słupsku przyznał medal za zasługi dla łowiectwa słupskiego burmistrzowi Bytowa Ryszardowi Sylce. Medal ten miał być wręczony we wrześniu podczas zakończenia 17. edycji Konkursu Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej w Bytowie, jednak ze względu na nieobecność burmistrza, musiało ono zostać przesunięte.


26 października 2016
Drodzy mieszkańcy gminy Bytów, jeśli chcecie podzielić się z nami jakimś ważnym, zaplanowanym przez Was wydarzeniem i w ten sposób dotrzeć do szerszego grona odbiorców, informujcie nas kierując maila na adres:


25 października 2016
W 9. kolejce Pomorskiej III Ligi Kobiet nasz zespół zmierzył się w Luzinie ze spadkowiczem z 2 ligi. Mecz zakończył się podziałem punktów. Początek meczu należał do drużyny gospodarzy, która stworzyła dwie groźne sytuację. Potem spotkanie się wyrównało i gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska.


24 października 2016
Ruszył nabór do projektu „Akcja Inkubacja” – zapraszamy na spotkanie informacyjne w czwartek, 27 października 2016 roku, w godzinach od 16:00 do 18:00


Liczba odwiedzin: 992889
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij