Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rajd samochodowy LENO W PRZÓDK 3.0

18 maja 2024, 07:00
W sobotę, 18 maja 2024 r. o godz. 7:00 ze stacji paliw Shell w Udorpiu wystartuje 80 załóg w trzeciej edycji kaszubskiego rajdu turystycznego LENO W PRZODK. Stawka zostanie podzielona na 4 grupy.
Na starcie staną auta produkcji wschodniej, czyli Polonezy, małe i duże Fiaty, Tarpany, Syrenki, Nyski, Żuki, Wołgi, UAZ-y, Lubliny, Łady, Skody, Zastava, Cinquecento, Wartburgi, Trabanty, a także Warszawa. Całą stawkę będą uzupełniać samochody funkcyjne: foto/press oraz auto serwisowe z lawetą.

Rajdowcy pojadą z Bytowa na „Przystanek Potęgowo”, gdzie na zaproszenie wójta gminy Potęgowo Dawida Litwina odbędzie się wystawa pojazdów bloku wschodniego. Udział wezmą nie tylko samochody z numerami startowymi, ale również auta mieszkańców i gości.

O godz. 12:00 uczestnicy rajdu wyruszą do Łeby na ośrodek InterCamp'84. Wieczorem odbędzie się Biesiada Kaszubska z prezentacją załóg i muzyką z lat minionej epoki ze sporym naciskiem na repertuar zespołu ABBA. Śpiewać będą siostry Amelia i Dominika Płotka.

W niedzielę, 19.05.2024 r. o godz. 8:30 Bogdan Adamczyk poprowadzi otwarty trening nordic walking na plaży w Łebie. Zbiórka na plaży zachodniej od strony wejścia numer 27.

Wydarzenie LENO W PRZÓDK zakończy się o godz. 15:00.

Liczba odwiedzin: 863
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij