Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Komunikaty KM


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Autobus komunikacji miejskiej
3 kwietnia 2024
W związku z odbywającym się zgromadzeniem rolników, Burmistrz Bytowa jako organizator publicznego transportu zbiorowego informuje, iż w dniu 4 kwietnia 2024 r. (czwartek) w godzinach 11.00 – 13.00 kursy komunikacji miejskiej zostają zawieszone.


Byciobus z nowym rozkładem jazdy linii 3
29 lutego 2024
Informujemy, iż zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej nastąpi zmiana w rozkładzie jazdy Komunikacji Miejskiej w Bytowie na linii nr 3.


Autobus na czarnym tle
29 grudnia 2023
Informujemy, iż z dniem 02.01.2024 r. będą obsługiwane przez Komunikację Miejską w Bytowie cztery nowopowstałe linie: 3, 3A, 3B w kierunkach Mądrzechowa (Kościół, ul. Brylantowa, Zbożowa) oraz linia 4 w kierunku Udorpie/Leśna i Udorpie/Miastecka) przez Drzymały/Kwiatową, Tartaczną.


napis ogłoszenie
13 grudnia 2023
Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie gminy Bytów.


Autobus na drodze 
19 września 2023
W związku z odbywającym się w Bytowie rajdem Bytowska Gonitwa, Burmistrz Bytowa jako organizator publicznego transportu zbiorowego informuje, iż w dniu 24 września 2023 r. (niedziela) zmianie ulegają kursy na liniach:


Autobus i logo
21 czerwca 2023
Od dnia dzisiejszego, tj. 21 czerwca 2023 r. zostaje przywrócony rozkład jazdy obowiązujący przed wprowadzeniem 13 marca br. tymczasowej zmiany w związku z realizacją nowego połączenia drogowego ul. Lęborskiej/Przemysłowej z ul. Adama Mickiewicza w Bytowie.


autobus komunikacji miejskiej
8 marca 2023
W związku z realizacją nowego połączenia drogowego ul. Lęborskiej/Przemysłowej z ul. Adama Mickiewicza w Bytowie, zmianie ulega funkcjonowanie komunikacji miejskiej - przebieg trasy linii 1A oraz 2A.


Byciobus
5 stycznia 2023
W związku z odbywającym się w Bytowie Orszakiem Trzech Króli, Burmistrz Bytowa jako organizator publicznego transportu zbiorowego informuje, iż w dniu 6 stycznia 2023 r. (piątek) zmianie ulegają kursy na liniach:


Autobus komunikacji miejskiej w Bytowie na trasie
23 września 2022
W związku z odbywającym się w Bytowie rajdem Bytowska Gonitwa, Burmistrz Bytowa jako organizator publicznego transportu zbiorowego informuje, iż w dniu 25 września 2022 r. (niedziela) zmianie ulegają kursy na liniach:


12 września 2022
W związku z odbywającym się w Bytowie zawodami ORLEN Lang Team Race, Burmistrz Bytowa jako organizator publicznego transportu zbiorowego informuje, iż w dniu 17 września 2022 r. (sobota) zmianie ulegają kursy na liniach:


1 | 2 | 3 Następna strona
Liczba odwiedzin: 8087
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij