Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Logo MOPS w Bytowie
15 maja 2024
Burmistrz Bytowa zaprasza wszystkich zainteresowanych do włączenia się w proces wypracowania ostatecznej wersji dokumentu poprzez zgłaszanie uwag do projektu Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej oraz Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej w Gminie Bytów na lata 2024- 2028.


logo programu razem bezpieczniej
15 maja 2024
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosiło wyniki naboru w ramach "Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024".


rowerzyści odpoczywają na polanie
15 maja 2024
Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza do udziału w badaniu monitorującym nastroje branży turystycznej w okresie październik 2023 – marzec 2024.


Aktywni seniorzy przed komputerem
15 maja 2024
Rozpoczął się nabór wniosków w programie „Aktywni+”, w którym o środki na aktywizację osób starszych mogą ubiegać się m.in. stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego oraz koła gospodyń wiejskich.


1920, rok wymarszu na Bytów
15 maja 2024
Dyrektor Muzeum Zachodniokaszubskiego zaprasza mieszkańców ziemi bytowskiej, nauczycieli, uczniów i wszystkich zainteresowanych do udziału w inscenizacji marszu Kaszubów na Bytów z 1920 r.


Seniorka i senior siedzą na kanapie przed laptopem
14 maja 2024
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji.


murawa
14 maja 2024
W piątek, 10.05.2024 r. dokonano odbioru inwestycji pn. Modernizacja boiska sportowego w m. Gostkowo, gmina Bytów.


Logo Powiatowego Inspektora Weterynarii
14 maja 2024
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bytowie z siedzibą w Miastku, w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epizootyczną związaną z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń u dzików na terenie województwa pomorskiego, organizuje w dniu 24 maja 2024 r. szkolenie dla hodowców trzody chlewnej i mieszkańców w zakresie afrykańskiego pomoru świń.


Biegające dzieci
13 maja 2024
Klub Biegacza "GOCH" Bytów zaprasza dzieci w sobotę, 1 czerwca 2024 r. o godz. 10:00 na stadion lekkoatletyczny w Bytowie, gdzie odbędzie się bieg po zdrowie, radość, energię, upominki i piękne medale, które tego dnia czekać będą na wszystkich uczestników.


Grafiki dyscyplin triathlonowych
13 maja 2024
Po raz pierwszy w historii gminy Bytów odbędzie się triathlon. Trwają zapisy!


Liczba odwiedzin: 992877
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij